дивись.info

Вулиця Руданського у Львові стане пішохідною: розпочато капітальний ремонт

Вулиця Руданського у Львові стане пішохідною: розпочато капітальний ремонт
Фото: ЛМР

На вул. Руданського розпочалися ремонтні роботи з капітального ремонту.

Як повідомили в прес-службі ЛМР, роботи виконує підрядна організацією ТОВ «БУДКОМІНВЕСТИЦІЯ» на замовлення Галицької районної адміністрації.

Вартість робіт згідно договору 3 млн. грн. Після завершення робіт вулиця буде повністю пішохідною.

Проектом передбачено:

  • влаштування пішохідної зони з можливістю проїзду;
  • влаштування покриттів з дрібнозернистих фігурних елементів мощення — 931 м2;
  • влаштування паркувальних обмежувальних стовпців — 9 шт.;
  • встановлення світильників з люмінесцентними або ртутними лампами — 30 шт.;
  • встановлення світильників з світлодіодними лампами — 10 шт.;
  • влаштування газонів — 58 м2.

“Роботи плануємо завершити до кінця року”, — розповів Віктор Дубиняк, начальник відділу комунального господарства Галицької районної адміністрації.

За словами Олександри Сладкової, начальника відділу урбаністики ЛКП «Інститут просторового розвитку», проектувала ремонт вулиці Олена Зварич, архітектор ЛКП «Інститут просторового розвитку». Після завершення ремонтних робіт вул. Руданського буде повністю пішохідною з можливістю заїзду лише спецтехніки.

«Вулиця Руданського є третьою ланкою в облаштування пішохідного кільця в центрі Львова. Пішохідними у нас вже є вул. Курбаса і вул. Липова Алея. Тому після завершення ремонтних робіт вул. Руданського також стане пішохідною, з можливістю заїзду лише спецтехніки в виняткових випадках.

На вулиці буде облаштовано цікаве озеленення. Зокрема посередині вулиці буде зроблено клумбу, і також буде висаджено дерева. Оскільки вулиця практично тіньова, то весною на ній буде висаджено тіньові дерева двох видів — це хмеле-граб і дерево Гінко. Також буде висаджено кущі і посіяно злакові трави”, — додала Олександра Сладкова.

Нагадаємо, у 2018 році з міського бюджету передбачено 578 млн. грн для ЛКП «Львівавтодор» і департаменту житлового господарства та інфраструктури для ремонту доріг, районним адміністраціям на капітальний ремонт вулиць, доріг, дворів, тротуарів передбачено близько 73 млн. грн, і на поточний ремонт, утримання і ліквідацію аварійної ямковості передбачено близько 46 млн. грн.

Зокрема, у Галицькому районі цього року завершили капітальний ремонт вул. Рутковича, розпочатий у 2017 році; проведено капітальний ремонт вул. Котлярської та триває капітальний ремонт вул. Просвіти.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.