дивись.info

Хуг заявив, що ОБСЄ не побачила прямих доказів російського втручання на сході України

Хуг заявив, що ОБСЄ не побачила прямих доказів російського втручання на сході України

Перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Хуґ заявляє, що моніторингова місія ОБСЄ не побачила доказів російського втручання на сході України.

Про це повідомляє «Голос Америки» з посиланням на його інтерв’ю Foreign Policy.

На запитання, яка позиція ОБСЄ з приводу втручання Росії у події на сході України Хуг зазначив: «Що стосується того, що ми побачили на місці, ми не побачили прямих доказів (російського втручання – ред.). Втім, ми бачили конвої, які виїжджають і в’їжджають до України ґрунтовими шляхами посеред ночі в місцях, де немає офіційного перетину кордону».

За словами Хуга, який цього місяця залишає посаду в СММ ОБСЄ, на одній із ділянок прикордонної території, міжнародні спостерігачі зафіксувати незаконний перетин кордону і опублікували відповідне відео.

«Ми бачили особливі види зброї, які ми в деталях описали, включно із військовим електронним озброєнням. Ми також розмовляли із взятими в полон українською армією бранцями, які заявляють, що вони служать російській армії та під час ротації беруть участь у військових діях в Україні», – зазначив Хуг.

Він також додав, що в ОБСЄ бачили людей з розпізнавальними знаками Російської Федерації, але, за його словами, «таку уніформу можна купити будь-де».

«Ми бачили також розпізнавальні знаки Німеччини, Іспанії та інших, але також – Росії», – наголосив Хуг.

Нагадаємо, що Хуг по завершенні терміну у жовтні йде з посади першого заступника голови місії в Україні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.