дивись.info

«Укрпошта» може припинити доставку пенсій

«Укрпошта» може припинити доставку пенсій

З січня 2019 року «Укрпошта» закриє до 7 тисяч поштових відділень, якщо не буде підвищено тариф за послуги доставки пенсій.

Про це заявив голова компанії Ігор Смілянський в інтерв’ю «Урядовому кур’єру», пише ЕП.

«Ми підготували антикризовий план, який введемо 1 листопада, якщо тариф не буде прийнятий. Це означає, що «Укрпошта» змушена буде оптимізувати мережу в селах, вибудувану під доставку пенсій», – заявив він.

«З 1 січня 2019 року не будемо доставляти пенсії, закриємо 5-7 тисяч стаціонарних відділень, звільнимо частину адміністративного і виробничого персоналу», – сказав Смілянський.

За його словами, «Укрпошта» зосередиться на побудові поштово-логістичного та фінансового бізнесу в містах, а також там, де це доцільно і вигідно.

Смілянський заявив, що причина закриття відділень – збитковість.

«В середньому кожне з них щомісяця зазнає збитків майже на 3 тисячі гривень. Одна з головних причин збитковості – доставка пенсій за тарифами нижче собівартості. На кожній доставці втрачаємо 19 гривень», – розповів Смілянський.

Він також заявив, що Міністерство соцполітики і Пенсійний фонд відмовилися змінити тариф для «Укрпошти» на послуги доставки пенсій.

«Тариф залишається незмінним з 2004 року, ми надаємо послугу за тарифами 14-річної давності. Актуалізація пенсійного тарифу не закладена і в проекті держбюджету на 2019 рік», – сказав Смілянський.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.