дивись.info

Про що говорив Нік Вуйчич у Львові: найцікавіші цитати (фото)

Про що говорив Нік Вуйчич у Львові: найцікавіші цитати (фото)

Вчора на стадіоні «Арена Львів» перед багатотисячною публікою виступав відомий у всьому світі мотиваційний спікер, проповідник Нік Вуйчич.

Журналісти ІА Дивись.info також побували на його виступі та занотували найцікавіше.

Нік Вуйчич вже вшосте в Україні, але вперше приїхав до Львова.

Вуйчич народився без ніг і рук, але зумів навчитись жити і досягнув успіху, ставши популярним оратором і автором бестселерів, створивши благодійну організацію «Життя без кінцівок».

Вчора у Львові Нік виступав із програмою «Життя без обмежень», під час всього виступу він розповідав як жити та не здаватися та жартома переповідав історії зі свого життя.

Як бути вдячним

Як то бути вдячним за маленьку ніжку? Багато хто запитує, як можна жити та поруч із цим мотивувати інших, не маючи ні рук, не ніг…

Треба бути вдячним за те, що ми маємо, а не фокусуватись на тому, чого у нас немає
Нік Вуйчич

“Я вдячний за свою маленьку ніжку. Хочу розповісти, як бути вдячним. Коли я на полі грав у футбол, коли друг паснув мені м’яч, то я трохи злякався. Тому що я такий невеликий чолов’яга, якщо порівнювати із футбольним м’ячем. В мене трусилися коліна та потіли руки”, – жартома розповідає Нік.

“Коли на вас щось наближається, не має значення, що це, якщо до вас це таки долетить.

Але через це, що австралійці допомагають австралійцям, зараз цей маленький австралієць їздить по світу, по країнах таких, як Україна. Ми підбадьорюємо людей та закликаємо любити всіх та знати, що зміни надихають на інші зміни.

Любов – запалює зміни, тому що, коли ми усвідомлюємо, що інша людина не є менш важлива, ніж інші. Коли ми усвідомлюємо, що ніхто не є більш важливим, ніж ми, ми отримуємо цінності.

Ті цінності, яких мене вчили батьки. Вони казали: Нік, ти не менш та не більше цінний, ніж будь-хто.

Але коли ми подивимось на сьогоднішній світ, коли ми бачимо нерівномірне розподілення ресурсів: корупцію, торгівлю людьми, війну, голод. Це стається через те, що світ вірить, що є люди, які менш цінні
Нік Вуйчич

Але коли ми подивимось на сьогоднішній світ, коли ми бачимо нерівномірне розподілення ресурсів: корупцію, торгівлю людьми, війну, голод. Це стається через те, що світ вірить, що є люди, які менш цінні.

Але хочу, щоб ви знали, українці, ви маєте прийняти рішення та бути вдячними не тільки за те, що маєте. Нехай більше українців будуть надихати на зміни інших. Нам треба бути вдячним за те, що ми маємо, не фокусуватись на тому, чого у нас немає. І якщо ви хочете бачити більше доброчесності в Україні, будьте тією доброчесністю.

якщо ви хочете бачити більше доброчесності в Україні, будьте тією доброчесністю
Нік Вуйчич

Якщо ви хочете бачити більше щедрості в Україні, запитайте себе, на скільки я щедрий”, – сказав Нік Вуйчич.

Ти маєш вірити

“Якщо ти робиш те, що хочеш, і в тебе є мрія та ціль, ти маєш вірити. Мої батьки не вірили в мою мрію.

І це не було їхньою задачею вірити, бо їхньою задачею було мене любити, дарувати мудрість і підбадьорювати мене. Я сам мав вірити. І коли ми віримо в божий, більший план, місію, щоб зробити світ кращим, вам не обов’язково бути одиноким.

Перестаньте цькувати одне одного та перестаньте цькувати себе, за те, що ви робите. Дайте собі шанс, дайте своєму розбитому життю шанс. Коли ви не отримуєте чудо, це не означає, що ви не можете бути ним. Тому мрійте і вірте, і не лише тоді, коли у вас щось не виходить. Але, коли щось не виходить, пам’ятайте, це ваш університет, це ваш клас: вчіться, вставайте, вдартеся у стіну, впадіть і знову вставайте!” – наголосив Нік Вуйчич та цілий стадіон відреагував на це бурхливими оплесками.

Україно, продовжуй рухатися вперед! 

Не оминув відомий мотиватор і тем про Україну та закликав рухатися всіх вперед, не здаватися та не стояти на місці.

Я хочу, щоб Україна досягла свого повного потенціалу як країна
Нік Вуйчич

“Поки ваше серце вірить в цю мрію, продовжуйте рухатися вперед. Україно, пройшло 27 років від того, як ви отримали незалежність, ви є молода країна і у вас багато надій.

Для вас є багато можливостей, але ви не досягнете свого найбільшого потенціалу перед тим, як не почнете вірити і мріяти”, – наголосив Нік.

За його словами, багато країн кажуть, якби тільки нас було більше, тоді зможемо робити більше.

“Коли отримуєш освіту щодо підприємництва чи бізнесу у нас з’являється мрія. Але чи знаєте ви країни, які досягли свого повного потенціалу, маючи більше умов? Це не ті країни, яким було дано більше.

Я хочу, щоб ви зрозуміли цю дуже важливу думку, якщо я не дбаю про людей зараз, якщо я не є щедрим зараз, чому я буду більш щедрий і вдячний, коли матиму більше.

Я хочу, щоб Україна досягла свого повного потенціалу як країна. І проходячи через цей університет перешкод, чекаючи і працюючи, треба робити наступне: максимізуйте те, що ви маєте зараз.

Багато людей, в яких є руки і ноги, ніколи не приходять до місій в своєму житті і не доходять до свого повного потенціалу, тому що вони відчувають, що все їм дано. І коли все маєте, тоді ви невдячні за це. Батьки, якщо у вас є малі діти, або тінейджери, які невдячні за те, що вони мають, тоді не давайте їм те, що вони хочуть.

Нехай вони працюють, нехай вони цінують те, що вони мають.

Тільки тому, що їхні друзі всі мають, не означає, що з ними потрібно змагатися. Навчіть свої дітей, як треба працювати”, – закликав спікер.

Не потрібно боятися

“Я вдячний, що одного дня, коли був вдома і хотів дістати щось із книжкової полички. Я сказав: мамо, я хочу ось це! Вона сказала: ні.

Люди, які чекають, коли перестануть боятися - це люди, які нічого ніколи не роблять
Нік Вуйчич

Тоді я запитав, що ти мене так не любиш. Але на скільки сильно я це хотів, що я пішов, взяв такий невеликий стілець з іншої кімнати, потягнув його зубами, штовхав його плечем і застрибнув з підлоги на цей стілець. Я зробив це вже не вперше і було боляче, але я не здався.

Тому, якщо ти знаєш, чому це хочеш зробити, і саме ця ціль задає тобі сміливість, вона тебе оберігає від помилок. Люди, які чекають, коли перестануть боятися – це люди, які нічого ніколи не роблять”, – підкреслив легендарний спікер.

Допомагай іншим

Нік Вуйчич також розповів, що робив, коли був тінейнджером.

“Мої батьки сказали: ніколи не забувай про бідних. Я хотів допомагати бідним, тому і поставив фотографію бідної африканської дівчинки на дзеркало. І кожен раз, коли у мене був поганий день, це не мало значення, тому що я на один день наближався ближче до того моменту, щоб допомогти бідній людині”, – каже Вуйчич.

“Спочатку ставте перед собою маленькі цілі. Не забувайте про бідних та ставте собі більшу ціль і потім ставте ще більшу ціль. І коли ви дивитеся на свій наступний бар’єр, кажете, це так важко і озирніться на те, звідки ви прийшли.

О, Україно, здається, що так багато всього поганого, так багато корупції, перешкод. Ні, озирніться назад, подивіться, скільки ви вже пройшли, не здавайтеся, продовжуйте рухатися вперед”, – закликав мотиватор.

Читайте також: Ніколи не здавайся: історії людей, які не зважаючи на обставини досягли успіху (фото)

Фото: ІА Дивись.info.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.