дивись.info

Вакарчук однозначно відповів на питання, чи хоче стати президентом

Вакарчук однозначно відповів на питання, чи хоче стати президентом

Лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук заявив, що його не цікавить посада президента. Натомість він «зацікавлений у змінах у країні».

Про це він сказав на лекції у Харкові, повідомила «Українська правда».

«Я ще раз хочу сказати, не цікавить мене ця посада (президента України – ред.), мене цікавлять зміни в країні. Моє завдання — говорити не про обличчя, які повинні прийти до влади, а про політичну культуру. Політична культура має бути змінена. Я бачу в цьому свою мету», — заявив Вакарчук.

Так, в дослідженнях станом на вересень 2018 року у президентському рейтингу лідирувалиПетро Порошенко, Юлія Тимошенко та шоумен Володимир Зеленський (який також не оголошував про політичну кар’єру). За Святослава Вакарчука були готові проголосувати 5% опитаних (восьме місце в рейтингу).

Крім того, соціологи включають до опитувань щодо майбутніх парламентських виборів так званий «Блок Святослава Вакарчука», який також не існує.

Кампанія до виборів президента в Україні розпочнеться 31 грудня. Вибори президента України повинні відбутися 31 березня 2019 року. Чергові вибори народних депутатів Верховної Ради України мають пройти 27 жовтня 2019 року.