дивись.info

Довше за всіх у ЄС живуть швейцарці — Євростат

Довше за всіх у ЄС живуть швейцарці — Євростат

Швейцарці живуть в Європі довше всіх, середня тривалість життя в Конфедерації склала майже 84 роки. 

Про це, з посиланням на дані статистичної служби Євросоюзу Eurostat передає Укрінформ.

«За даними служби Eurostat в національному рейтингу тривалості життя країн Європи Швейцарія посідає перше місце. Середній швейцарець має шанс прожити до 83,7 років», – йдеться в повідомленні.

Друге місце після Швейцарської Конфедерації по тривалості життя в ЄС займає Іспанія (83,5 років), потім слідують Італія (83,4 року), Франція, Люксембург та Кіпр (82,7 років). Найбільша тривалість життя серед європейських держав спостерігається в Болгарії, Латвії та Литві (по 74,9 років).

Разом з тим, трохи інша ситуація виходить, якщо розглянути показник тривалість життя з розбивкою по регіонах. Найбільший показник тут в іспанському Мадриді (85,2 року). За ним впритул слідують швейцарський регіон Тічино (85,0 року), далі з 83,4 року – іспанські регіони Ла-Ріоха (La Rioja, баск. Errioxa) і Кастилія-Леон (Castilla y León), а також італійський регіон Трентіно.

«Чим далі на схід, однак, регіон Європи, тим коротше там життя. Так, наприклад, тривалість життя в болгарському Північно-західному регіоні в середньому на 11,9 років нижче перспектив прожити в Мадриді, перебуваючи на рівні тільки в 73,3 року», – наголошується в повідомленні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.