дивись.info

Міністр освіти Гриневич отримала припис від НАЗК

Міністр освіти Гриневич отримала припис від НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло припис міністру освіти і науки Лілії Гриневич щодо ректора Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка Володимира Онищенка.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

«Внесено припис міністру освіти і науки України Лілії Гриневич стосовно ректора Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка Володимира Онищенка, який має неврегульований потенційний конфлікт інтересів, що може вплинути на об’єктивність чи неупередженість прийняття ним рішень, або на вчинення чи невчинення дій під час виконання ним своїх службових повноважень, чим порушено вимоги частини першої статті 28 Закону», – йдеться у повідомленні.

Крім того, Національне агентство внесло припис голові Чернігівської обласної ради Ігорю Вдовенку стосовно директора КП «Надра Чернігівщини» Чернігівської обласної ради Володимира Чечетова, який передав в управління належні йому корпоративні права в ТОВ «Промінвест-Іванівка» без дотримання вимог частини третьої ст. 36 Закону.

«Також внесено припис голові Березнівської РДА Рівненської області Віталію Люшину стосовно начальника управління освіти, молоді та спорту Наталії Бойчук у зв’язку з прямим підпорядкуванням їй близької особи», – зазначили у НАЗК.

Згідно з приписами, Національне агентство вимагає усунути вказані порушення, провести службові розслідування та розглянути питання щодо притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності.

Крім цього, Національне агентство направило до суду 2 протоколи про адміністративні правопорушення стосовно старшого слідчого Печерського управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві Олега Гелі щодо неповідомлення про реальний конфлікт інтересів і прийняття ним рішень в умовах реального конфлікту інтересів – посадовець розпочав та здійснював досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно самого себе.

«Відповідальність за такі правопорушення передбачена частинами першою та другою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а вчинення дій чи прийняття рішень в умовах такого конфлікту інтересів – накладення штрафу від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян», – додали у НАЗК.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.