дивись.info

Нинішнього року в Україні зафіксували сім випадків дифтерії

Нинішнього року в Україні зафіксували сім випадків дифтерії

За 9 місяців поточного року на дифтерію в Україні захворіло вже семеро людей, тоді як минулого року медики не зареєстрували жодного випадку захворювання.

Про це повідомили в прес-службі Центру громадського здоров’я МОЗ.

«За дев’ять місяців 2018 року в Україні зареєстровано сім випадків захворювання на дифтерію (2017 року. – жодного)», – зазначили в прес-службі центру.

При цьому у відомстві додали, що захворювання на дифтерію трапляється в усьому світі. Максимальна кількість випадків зазвичай припадає на осінньо-зимовий період. Під час епідемії дифтерії в Україні 1991–1998 рр., яку спричинили низьке охоплення дітей вакцинацією та відсутність ревакцинації дорослих, захворіло близько 20 тисяч людей, 696 із них померло.

Також в МОЗ підкреслили, що єдиним способом захиститися від цієї недуги та попередити розвиток небезпечних ускладнень є вакцинація для дітей і ревакцинація для дорослих (кожні десять років).

За останні роки в Україні реєструвалися поодинокі випадки захворювання на дифтерію: 2011 рік — 8 випадків (серед них — 2 дітей), 2012 — 5 (серед них — 1 дитина), 2013 — 6 (серед них — 2 дитини), 2014 — 4 (серед них — 1 дитина), 2015 — 2 (серед них — 1 дитина), 2016 — 4 дорослих (1 — в Івано-франківській області, 1 — в Одеській і 2 — у місті Києві).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.