ФК «Львів» вийшов до чвертьфіналу Кубка України

1540810018-8390

В 1/8 фіналу Кубку України «синьо-золоті леви» на виїзді мінімально обіграли криворізький «Гірник».

Перший тайм завершився «сухою» нічиєю. Львів'яни володіли територіальною та ігровою перевагою. У ФК «Львів» небезпечно головою пробивали Жуліо Сезар і Бруно Дуарте. Господарі час від часу ловили «левів» на контратаках. За схожим сценарієм гра відбувалася і після перерви. Лише на 80-ій хвилині підопічні Юрія Бакалова зламали захисні редути «гірників»: Сергій Гвоздевич у падінні вибив м'яч із лінії воріт після удару Жонатан Да Сілви з декількох метрів, але нападник львівського футбольного клубу Енріке Араужо одразу добив кулястого в сітку – 0:1. Львів'яни пройшли у чвертьфінал Кубку України.
Гірник — Львів 0:1 (0:0)

Голи: Араужо (82)

Гірник: Кучер, Гвоздевич, Григорик (к), Голуб, Сокіл, Шмат, Бука, Яровий, Сантрапинських, Погранічний (Олійник 84), Прутян (Сахнюк 84).

Львів: Сарнавський, Борзенко (К), білий, Голіков, Путраш, Приймак (Жонатан 46), Сабіно, Сезар (Араужо 64), Бруно, Тейлор, Дуарте.

Попередження: Сабіно (29); Жонатан (90)