дивись.info

Львів отримав 58 МАЗів, 43 – вже на маршрутах

Львів отримав 58 МАЗів, 43 – вже на маршрутах

ЛК «АТП-1» вже отримало 58 нових, низькопідлогових автобусів МАЗ. Це понад половина від погодженого замовлення. Відповідно, «АТП-1» запрошує на роботу водіїв автобусів.

Про це інформує прес-служба ЛМР.

«Ми продовжуємо отримувати нові МАЗи. Загалом ЛК «АТП-1» вже отримало 58 нових машин. З них 43 вже задіяні в роботі і курсують на маршрутах, а решту оформляємо. Нові автобуси курсують на маршрутах № 2а, 3а, 5а, 16, 46, 47а.

Відповідно АТП-1 активно шукає і запрошує на роботу водіїв автобусів. Підприємство забезпечує хороші умови праці і весь соціальний пакет», – розповів директор ЛК «АТП-1» Орест Хамула,.

Натомість, компанія «Електрон», яка має поставити 50 автобусів, ще не надала жодної машини. Перші 5 машин очікують отримати найближчими днями.

Нагадаємо, цього року Львів має отримати 150 нових низькопідлогових автобусів, довжиною 12 м, відповідно до підписаної угоди ЛК «АТП-1» з АБ «Укргазбанк» на умовах фінансового лізингу: 100 автобусів МАЗ і 50 — «Електрон».

Закінчується поставка вживаних трамваїв із Берліна. Їх буде 30, уже є 25. 6 німецьких вагонів зараз курсують на трамвайному маршруті №3.

5 листопада завершується тендер на придбання 50 нових низькопідлогових тролейбусів, довжиною 12 м. Також місто готується до оголошення двох тендерів — на придбання 10 нових трамваїв, довжиною 30 м, і 100 автобусів за програмою Європейського інвестиційного банку.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.