дивись.info

Чому суд виправдав затриманого за хабар заступника начальника Львівської митниці

Чому суд виправдав затриманого за хабар заступника начальника Львівської митниці

Суд виправдав заступника начальника Львівської митниці ДФС Юрія Борисова, якого у січні 2017 року затримали за вимагання 15 тис. доларів хабара.

Про гучне затримання митника особисто інформував головний військовий прокурор Анатолій Матіос, однак в кінці вересня 2018 року суд виправдав Юрія Борисова.

Як пише антикорупційний сайт «Наші гроші. Львів», колеги-митники Борисова відмовились від своїх показів про збір з них данини. Крім того, докази, з якими прокурори прийшли в суд, виявились не просто недостатніми, а зібраними наскільки недбало, що частину їх суд просто не міг прийняти. То всіх підписів під протоколами не було, то на відео не видно, як запаковували вилучені гроші. Або ж обговорювали зі свідками їх поведінку під час негласних слідчих дій та показів, що є недопустимо і що, напевно, знає кожен юрист-першокурсник, але «забув» прокурор.

Фактично, саме працівники військової прокуратури Львівського гарнізону на чолі з тодішнім керівником Владиславом Савинцем, попрацювали так, що справа проти митника Борисова розвалилася в суді.

Додамо, що 31 жовтня на порталі «Судова влада України» з’явилася інформація про апеляційну скаргу військової прокуратури на вирок суду. Коментар військової прокуратури отримати не вдалося, оскільки їх речник хворіє, а всім іншим говорити без неї не можна.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.