дивись.info

У Львові фірма дружини екс-підлеглого Садового збудує житлово-офісний комплекс

У Львові фірма дружини екс-підлеглого Садового збудує житлово-офісний комплекс

Виконавчий комітет Львівської міської ради погодив спорудження на вул. Зеленій житлово-офісного комплексу.

Про це передає кореспондент Дивись.info.

Згідно з рішенням виконкому, ТзОВ «Реновація» отримала містобудівні умови і обмеження на будівництво житлово-офісного комплексу з вбудованими об’єктами обслуговування населення, підземною автостоянкою, трансформаторною підстанцією та даховою котельнею на вул. Зеленій, 151, зі знесенням існуючих будівель.

Об’єкти будуть зведені на трьох земельних ділянках загальною площею 1,98 га.

Цільове призначення землі – для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури; категорія – землі житлової та громадської забудови. Земельні ділянки розташовані у зонах Ж-3 – зоні багатоповерхової житлової забудови та ТР-2 – зоні транспортної інфраструктури.

Максимальний відсоток забудови складає 40%, гранична висота забудови – 42 м.

Втім, на засідання виконкому прийшли активісти, які просили не розглядати питання. Як заявили активісти порушення відбулося ще під час затвердження детального плану території, який мала погоджувати сесія, а не виконком. Відтак, за словами активістів містобудівні умови, які видасть виконком будуть незаконними.

Своєю чергою головний архітектор Львова Юліан Чаплінський та директорка юридичного департаменту Гелена Пайонкевич заявили, що не вбачають порушення у видачі містобудівних умов.

Як заявив Юліан Чаплінський, він не вважає проект рішення незаконним.

«Юридичний департамент погодив проект цього рішення без зауважень», – додала Гелена Пайонкевич.

Під час голосування, лише один член виконкому утримався. Тим часом, ТзОВ «Реновація» пов’язують з партією «Самопоміч». Його засновником є Ірина Камінська. Вона є дружиною Тараса Вітика, колишнього директора комунального підприємства «Адміністративно-технічне управління». У 2015 році Тарас Вітик балотувався до Львівської міськради від фракції «Самопоміч». Сама ж Ірина Камінська, згідно з декларацією Тараса Вітика поданої ним до нацагенства з питань запобігання корупції отримувала зарплату в «Об’єднанні «Самопоміч» працюючи за сумісництвом.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.