дивись.info

Через кір нещепленим заробітчанам можуть заборонити в’їзд до Польщі

Через кір нещепленим заробітчанам можуть заборонити в’їзд до Польщі

У зв’язку з поширенням кору в Польщі працюють над проектом про вакцинацію іноземців, які перебувають у країні, та про заборону в’їзду до країни нещепленим громадянами третіх держав.

Про це повідомляє «Польське радіо».

Міністр здоров’я Лукаш Шумовський підтвердив, що у його відомстві триває робота над проектом, що заборонятиме в’їзд до Польщі нещепленим громадянами третіх держав.

«Польські громадяни в безпеці. Вакцинація понад 95% захищає нас від епідемії», – запевнив міністр Лукаш Шумовський.

Також головний санітарний інспектор Ярослав Пінкас сказав, що у Польщі «є кір, занесений з-за кордону, а свого кору ми не маємо вже декілька років». Він висловив теж надію, що «вдасться зберегти статус країни, вільної від кору».

Пінкас підкреслив, що треба вимагати щеплення від іноземців, котрі перебувають у Польщі тривалий період. За його словами, нинішня епідеміологічна ситуація «вимагає активної роботи, аби особливо іноземці, котрі працюють у Польщі триваліший період, були щеплені». Він підкреслив, що це стосується передусім тих осіб, котрі працюють з дітьми.

«Нині ми спільно з міністром внутрішніх справ та адміністрації працюємо над опрацюванням якихось раціональних правил. Однак це має відбуватися дуже тактовно», – сказав головний санітарний інспектор.

Нагадаємо, за вихідні на Львівщині госпіталізували 78 хворих на кір.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.