дивись.info

Новояворівськ прийматиме ІІ етап Карпатської молодіжної хокейної ліги

Новояворівськ прийматиме ІІ етап Карпатської молодіжної хокейної ліги

Упродовж, 9 – 11 листопада на Льодовій арені у місті Новояворівськ відбудуться матчі ІІ етапу Карпатської молодіжної хокейної ліги U-19 сезону 2018-2019 рр.

Як повідомили в прес-службі ЛОДА, в межах змагань ХК «Галицькі Леви» U-19 на домашній арені боротиметься з командами: «СДЮСШОР» (Харків), «Крижинка» (Київ), MMKS «Podhale» (Новий Тарг, Польща), HK Mládež Michalovce (Словаччина), Gladiators Dunarea (Румунія), STS UKS Niedzwiadki (Sanok Польща).

Зазначимо, що загалом в етапі візьмуть участь 7 хокейних колективів з 4-ох країн Європи.

Почесними гостями 2-го етапу стануть колишні канадські гравці НХЛ – брати Вейн та Дейв Бабичі, які братимуть участь в офіційній церемонії відкриття етапу та проведуть у Львові , 6 листопада, серію майстер-класів для вихованців дитячо-юнацької спортивної школи ХК «Галицькі Леви».

Також брати Бабичі планують відвідати місто Броди, щоб побачити Батьківщину своїх предків та громаду міста.

Нагадаємо, після першого етапу, який відбувся у Новому Таргу лідирують «Галицькі Леви» та словацькі «Mládež Michalovce», в активі яких по 13 очок після 6-ти зіграних поєдинків.

9 листопада (п’ятниця):

  • 09:30 «Gladiators Dunarea» Galati – MMKS «Podhale Nowy Targ»
  • 11:00 STS UKS «Niedzwiadki Sanok» – «Галицькі Леви»
  • 12:30 HK Mládež Michalovce – «Крижинка Київ»
  • 14:00 MMKS «Podhale Nowy Targ» – «СДЮСШОР Харків»
  • 15:30 Церемонія відкриття
  • 16:00 «Галицькі Леви» – «Gladiators Dunarea»
  • 17:30 «Крижинка Київ» – STS UKS «Niedzwiadki Sanok»
  • 19:00 «СДЮСШОР Харків»- HK «Mládež Michalovce»

10 листопада (субота):

  • 09:00 «Галицькі Леви»- «СДЮСШОР Харків»
  • 10:30 «Gladiators Dunarea» – STS UKS «Niedzwiadki Sanok»
  • 12:00 HK «Mládež Michalovce» – MMKS «Podhale Nowy Targ»
  • 13:30 «Крижинка Київ»- «Галицькі Леви»
  • 15:00 «СДЮСШОР Харків»- «Gladiators Dunarea»
  • 16:30 MMKS «Podhale Nowy Targ» – «Крижинка Київ»
  • 18:00 STS UKS «Niedzwiadki Sanok» – HK «Mládež Michalovce»

11 листопада (неділя):

  • 8:00 «Крижинка Київ» – «Gladiators Dunarea»
  • 9:30 STS UKS «Niedzwiadki Sanok» – «СДЮСШОР Харків»
  • 11:00 «Галицькі Леви» – MMKS «Podhale Nowy Targ»
  • 12:30 «Gladiators Dunarea» – HK «Mládež Michalovce»
  • 14:00 «СДЮСШОР Харків» – «Крижинка Київ»
  • 15:30 MMKS «Podhale Nowy Targ» – STS UKS «Niedzwiadki Sanok»
  • 17:00 HK «Mládež Michalovce» – «Галицькі Леви»
  • 18:30 Церемонія закриття
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.