дивись.info

У Львові з аукціону продадуть 4 земельні ділянки

У Львові з аукціону продадуть 4 земельні ділянки

Депутати Львівської міської ради депутати затвердили експертну грошову оцінку чотирьох земельних ділянок, які призначені на продаж з аукціону.

Про це передає кореспондент Дивись.info.

На аукціон виставлять ділянки, розташовані у Сихівському, Франківському і Шевченківському районах.

Зокрема,  на аукціоні продадуть земельну ділянку на вул. Трускавецькій – вул. Академіка Я. Підстригача площею 0,89 га. Стартова ціна становить  8 086 392 грн. Цільове призначення ділянки – для будівництва і обслуговування інших будівель громадської забудови. На ній  планується зведення й обслуговування гуртівень-складів.

Земельна ділянка на просп. Червоної Калини, 2-А площею 0,84 га. Стартова ціна – 7 700 732 грн. Цільове призначення ділянки – для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства. На цій ділянці пропонують розмістити багаторівневий паркінг.

Ділянка на пр. Червоної Калини, 2-А має площу 0,34 га. Її стартова ціна складає 3 079 838. Цільове призначення – для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій. На цій ділянці пропонують розмістити придорожній сервіс.

Ділянка на вул. Брюховицькій, 143 має площу 0,14 га. Стартова ціна – 1 964 834 грн. Цільове призначення – для будівництва і обслуговування 4-поверхового житлового будинку із вбудованими автостоянками. На ділянці пропонують звести чотириповерхівку.

Від продажу цих ділянок міська рада планує отримати щонайменше 20,8 млн грн.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.