дивись.info

Українським туристам не доведеться платити візовий збір у Таїланді

Українським туристам не доведеться платити візовий збір у Таїланді

Уряд Таїланду звільнить туристів з низки країн від сплати візового збору з 1 грудня 2018 року до 31 січня 2019-го. Серед них – і громадяни України.

Як повідомляє Bangkok Рost, ця ініціатива має збільшити туристичний потік до країни.

Зокрема, буде скасовано плату розміром 2000 батів ($60) для іноземців з 21 країни, які прибувають до Таїланду на не більш як 15 днів. Відтепер власники паспортів Андорри, Бутану, Болгарії, Китаю, Кіпру, Ефіопії, Фіджі, Індії, Казахстану, Латвії, Литви, Мальдів, Мальти, Мавританії, Папуа-Нової Гвінеї, Румунії, Сан-Марино, Саудівської Аравії, Тайваню, України та Узбекистану матимуть змогу відвідати Таїланд без оплати візи.

Зазначається, що в такий спосіб у країні намагаються розв’язати проблему із падінням кількості туристів, які отримують візи після прибуття. Очікується, що ініціатива допоможе збільшити турпотік на 30%.

Рішення спрямовано також на повернення в країну китайських туристів, кількість яких скоротилася після корабельної аварії на Пхукеті, коли загинули 47 людей.

Згідно з інформацією міністерства туризму і спорту Таїланду, за дев’ять місяців 2018 року Таїланд відвідало 28,54 млн іноземних туристів (на 8,7% більше, ніж за той же період торік).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.