дивись.info

На Сумщині мати ланцюгом прикувала до батареї свою 22-річну доньку (відео)

На Сумщині мати ланцюгом прикувала до батареї свою 22-річну доньку (відео)
Кадр з відео youtube.com/ТСН

Цілий тиждень просиділа на ланцюгу 22-річна дівчина із Конотопа. До батареї її прикувала власна мати аби перевиховати дорослу доньку й вилікувати від наркотиків.

Як їй вдалося вибратися з полону і що загрожує її мамі за такі непедагогічні методи виховання – далі в сюжеті ТСН.

Двометровий металевий ланцюг, одним замком закріплений до батареї, іншим — до руки бранки. Побачене поліцейські, які прибули на виклик, порівнюють з карцером.

“Заносилася їй їжа туди до кімнати, де це все відбувалося, природні потреби вона справляла на пласмасове відро”, — каже керівник конотопського відділу поліції Богдан Войцеховський.

На ланцюг дівчину посадили рідна мати та вітчим. Як пояснили потім поліції, з благих намірів.

“Щоби стримати її від наркотиків і кредитів”, — пояснила мама.

“Вона сказала, що донька понабирала кредитів, які змушена була сплачувати її мати. Вирішили таким чином її перевиховати”, — пояснив Войцеховський.

Цивільному чоловіку дівчини, батьку її дитини, вхід до оселі був заборонений. Батьки бранки вважали, що він вживає наркотики і присаджує на них їхню доньку. Тож, про ланцюг знали лише вони, дядько дівчини і діти.

“Вони забрали в мене телефон і SIM-карту, документи мої і документи на дитину”, — розповіла постраждала.

Перевиховання відбувалося на очах її 9-річної сестри і 4-річного сина, з яким бранці дозволяли погратися, сидячи на ланцюзі. Прикута ланцюгом до батареї, жінка просиділа так цілий тиждень. Незважаючи на те, що вулиця доволі людна, її крики про допомогу ніхто не почув, тож рятуватися їй довелося самотужки.

“Дівчині вдалося звільнитися: вона цей замок відкрила манікюрними ножицями і, коли нікого не було вдома, втекла звідти. Одразу звернулася до поліції”, — розповів Войцеховський.

Випадком, у цілком добропорядній родині, ошелешені сусіди — ні про ланцюг, ні про наркотики вони нічого не знали.

Чи справді жінка вживала наркотики та брала кредити — поки невідомо. Після звільнення вона з сином перебралася до коханого, розповідати про домашнє ув’язнення тепер категорично відмовляється.

“Я не хочу сміття це виносити, це сімейне. Мені ганьби досить. Мені соромно, і я не хочу, щоби вся Україна знала”, — пояснила вона.

Нині батьки та родичі бранки, які були свідками її утримання на ланцюгу, у відділку поліції, їх опитують слідчі. Спілкуватися з журналістами вони, також, не хочуть — мовляв, це їхнє особисте горе. За незаконне позбавлення волі усім затриманим загрожує до п’яти років ув’язнення — звісно, якщо, сімейну драму не вдасться владнати у родинному колі. Потерпіла вже заявила, що пережите приниження не пробачить. Разом із чоловіком та дитиною вона тепер збирається назавжди виїхати з Конотопа.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.