дивись.info

У Новояворівську та Новому Роздолі розпочався опалювальний сезон

У Новояворівську та Новому Роздолі розпочався опалювальний  сезон

Тепло подається в усі будинки мешканців Новояворівська та Нового Роздолу.

Про це під час апаратної наради у Львівській ОДА повідомив директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА Назарій Романчук. Про це передає кореспондент Дивись.info.

«У п’ятницю була запущена Новороздільска ТЕЦ, а зі суботи на неділю – Новояворівська ТЕЦ. Сьогодні до всіх споживачів, і будинків, і бюджетних установ, подається енергоносій. Лише в Новояворівську вчора стався прорив в одній школі і зараз здійснюється його ліквідація. А так, тепло подається до всіх будинків», – розповів директор департаменту.

Нагадаємо, майно ТОВ «Енергія-Новояворівськ», ТОВ «Енергія-Новий Розділ» та ТОВ «Енергія» було заарештовано у межах розслідування про заволодіння понад 300 млн куб. м природного газу НАК «Нафтогаз України». Активи обох підприємств національне агентство з питань виявлення, розшуку і управління активів, одержаних внаслідок корупційних та інших злочинів (АРМА) передала новому управителю «Гарант Енерго М». Втім, новий управитель не міг запустити підприємства бо їхні працівник відмовлялися виходити на роботу.