дивись.info

У Червонограді два гірники оголосили голодування

У Червонограді два гірники оголосили голодування
Фото ілюстративне.

Двоє гірників державного підприємства «Львіввугілля» із шахт «Межирічанська» і «Степова» Василь Лесняк і Василь Семканич оголосили ввечері 12 листопада безстрокове голодування.

Шахтарі п’ють лише воду, відмовились від їжі на знак протесту через невчасну виплату гірникам ДП «Львіввугілля» зарплати за вересень і жовтень, передає Радіо Свобода.

«Усі голови профспілок вчора зібралися, і ми ввечері, як голови незалежних профспілок гірників України шахт «Межирічанська» і «Степова», вирішили розпочати безстрокове голодування. Ми не припинимо акцію, допоки за жовтень нам теж не виплатять зароблені нами гроші. Як тільки розпочали протест, вже сьогодні двічі на картку гірникам перекинули 7% і 9% від зарплати за вересень», – розповів Василь Семканич.

За вересень шахтарям не виплатили понад 20% зарплати, за жовтень ще не було виплат, хоча мали б бути, заявили гірники. Також вони наголошують, що на модернізацію шахт не виділяють гроші.

Гірники протестують у приміщенні ДП «Львіввугілля» у Червонограді на Львівщині.

13 листопада відбувається засідання Ради голів Регіонального об’єднання незалежних профспілок гірників України Червонограда, де мовилось про ситуацію на шахтах. Також представники профспілок звернулися до посадовців усіх рівнів з вимогою виплатити заборгованість із зарплати, скасувати наказ Міненерговугілля про реорганізацію ДП «Львіввугілля», яке уряд має намір включити до складу Національної вугільної компанії.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.