дивись.info

Фільм Корнія Грицюка «2020. Безлюдна країна» виходить у прокат (трейлер)

Фільм Корнія Грицюка «2020. Безлюдна країна» виходить у прокат (трейлер)
Джерело: Радіо Свобода

Міжнародна прем’єра фільму відбулася минулого тижня на кінофестивалі у Котбусі, а українська прем’єра – на МКФ “Молодість”

Фільм виходить у обмежений прокат у мережі кінотеатрів “Планета Кіно” 22 листопада у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Сумах.

Дія фільму відбувається у 2020 році. В результаті підписання низки міжнародних договорів українцям відкрилися кордони усіх країн світу.

Люди почали масово виїжджати за кордон у пошуках кращого життя, і вже за кілька тижнів країна стала практично безлюдною. Канадський кінорежисер вирішив відвідати Україну, аби дізнатися, чи щасливі ті люди, які залишилися, та чому.

Роль президента України у фільмі зіграв журналіст Андрій Куликов.

“2020. Безлюдна країна” знятий у новому для українського кінематографа жанрі мок’юментарі. Фільми цього жанру ігрові, але стилізовані під документальні.

Режисер фільму Корній Грицюк народився в 1991 році в Донецьку. Закінчив філфак Донецького національного університету, із 2013 року почав працювати на телебаченні та в кіноіндустрії  – спершу як сценарист, згодом – як режисер монтажу у фільмах Олександра Шапіро. У 2014-2015 рр. зняв кілька власних короткометражок, а із 2016 року розпочав роботу над фільмом “2020”.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.