дивись.info

Які свята відзначають 17 листопада (іменини, народні прикмети)   

Які свята відзначають 17 листопада (іменини, народні прикмети)   

ІА Дивись.info склала добірку свят і важливих подій, які відзначають 17 листопада в Україні і світі.  

Свята 17 листопада   

Кожен, хто був студентом, згадує ці роки з радісним трепетом. Відчайдушна юність, коли найбільша проблема — сесія що насувається , а сама очікувана дата — День студента. Причому пригадується, як правило, не стільки саме навчання, скільки перший серйозний роман, веселі посиденьки з друзями, смішні випадки з життя…

Студентство — особлива каста. Студенти з різних країн чудово знайдуть спільну мову один з одним, незважаючи на мовні бар’єри. Студентські традиції — як серйозні, так і кумедні — дуже схожі і в Києві, і в Сорбонні, і в Оксфорді. Навіть своє «персональне» свято — Міжнародний день студента17 листопада — студенти всього світу святкують саме в цей день.

День боротьби за свободу і демократію. З цією датою пов’язані події, що відбулися в 1939 і 1989 роках. Осінь 1939 року була відзначена першим масовим виступом проти окупації Чехословаччини нацистами.

17 листопада в світі відзначається Міжнародний день недоношених дітей. Він був заснований в 2009 році за ініціативою Європейського фонду по догляду за новонародженими дітьми.

Іменини 17 листопада   

Цього дня іменини святкують: Порфирій, Ілля, Олександр, Микола, Степан, Іван, Євгенія

Народні прикмети   
  • Не потрібно грати весілля 17 листопада, укладати угоди або судитися, знайомитися з новими людьми – ці справи не будуть успішними і ніякої користі не принесуть.
  • Не можна давати грошей у борг навіть самим близьким друзям і родичам
  • Не можна нічого виносити з дому – втратиш щастя
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.