дивись.info

16 обдарованих учнів Львова отримали премії по 10 тисяч гривень

16 обдарованих учнів Львова отримали премії по 10 тисяч гривень

Сьогодні у Львівській міській раді відбулось вручення премій обдарованій молоді у рамках Програми підтримки обдарованої молоді м. Львова.

Як інформує прес-служба Львівської міськради, це вже другий рік поспіль учні львівських шкіл отримують премію у розмірі 10 тис грн. Відтак, міський голова Львова Андрій Садовий найкращим 16 учням вручив премії по 10 тис грн.

Список найкращих представників обдарованої молоді, які відзначаються одноразовою премією Львівської міської ради у рамках Програми підтримки обдарованої молоді м. Львова

1. Борило Олександр Павлович — учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка

2. Вороновський Роман Богданович — учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка

3. Гілей Павло Юрійович — учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка

4. Гудзеляк Наталія Ігорівна — учениця Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка

5. Дяків Марта Юріївна — учениця Львівської лінгвістичної гімназії

6. Жданюк Святослав Михайлович — учень Львівської спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 81 імені Петра Сагайдачного з поглибленим вивченням англійської мови

7. Калічун Юрій Андрійович — випускник ліцею «Львівський» Львівської міської ради

8. Кухар Олександр Михайлович — учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка

9. Лопушанський Дмитро Андрійович — учень ліцею № 8 Львівської міської ради

10. Лушней Святослав Ярославович — учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка

11. Маєвська Анна Володимирівна — учениця ліцею № 8 Львівської міської ради

12. Невмержицький Данило Васильович — учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка

13. Процик Максим Юрійович — учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка

14. Савченко Зенон Сергійович — учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка

15. Солоджук Гліб Ігорович — учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка

16. Феняк Іван Іванович — учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.