дивись.info

На Львівщині відремонтували одну із найнебезпечніших ділянок дороги (фото)

На Львівщині відремонтували одну із найнебезпечніших ділянок дороги (фото)

На Львівщині, на 549 кілометрі міжнародної дороги “Київ-Чоп”, завершили капітальний ремонт та освітлення транспортної розв’язки.

Сьогодні даний відтинок дороги оглянули обласні чиновники, передає кореспондент Дивись.info.

Як зазначив керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Руслан Кандибор, це найбільше проблемне місце концентрації ДТП на цій розв’язці.

“Сьогодні ми відкриваємо рух з’їзду, це додатковий з’їзд з М-06 на М-09 в місті Винники. Загальна протяжність з’їзду – 300 метрів. Він зроблений по сучасних стандартах, освітлений, забар’єрений, організована безпека руху. Зараз вже є безперешкодний з’їзд.

Це є додаткові смуги розгону і гальмування, які не перешкоджають внутрішньому руху”, – пояснив Руслан Кандибор.

На сьогоднішній день орієнтовна вартість проекту становить 28 млн грн.

Роботи тривали три місяці.

Інженер-будівельник фірми “Онур” Івасівка Роман розповів, що складність виконання робіт була в тому, що дорога Київ-Чоп піднята і потрібно було влаштовувати земляний насип починаючи від 1 метра закінчуючи 5.

Пізніше, за словами інженера, влаштовувались всі шари дорожнього покриття, щебінь, а також шари нижнього покриття асфальтобетону і верхнього шару.

Своєю чергою, директор департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло сказав, що Львівщина велику увагу приділяє заходам із безпеки дорожнього руху.

“Можна сказати, що це один із найбільш фінансових проектів, які є на території області. Ми уже практично завершили основні роботи по освітленню на виїзді зі Львова і повністю освітили всю цю розв’язку”, – роз’яснив Кокотайло.

Також він розповів, що на Львівщині за рахунок коштів обласного бюджету до кінця року планують додатково освітити 68 пішохідних переходів на території області і цього року вперше перейшли на дороги місцевого значення, так звані сільські дороги.

Пілотними районами виступили Буський і Стрийський, які передбачили співфінасування в своїх районних бюджетах.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.