дивись.info

Мінінфраструктури пропонує Раді звільнити електромобілі від акцизного податку та ПДВ

Мінінфраструктури пропонує Раді звільнити електромобілі від акцизного податку та ПДВ

Міністерство інфраструктури України розробило та внесло до парламенту законопроекти, якими пропонує звільнити електромобілі, що продаються в Україні, від оподаткуванням податком на додану вартість та акцизним податком.

Крім цього, у даних законопроектах Мінінфраструктури пропонує збільшити інвестиційну привабливість виробництва електромобілів в Україні. Зокрема, там пропонують надавати пільги на виробництво електромобілів та їхніх складових в Україні.

«В цьому році Мінінфраструктури спільно з Укренерго запустили проект створення національної мережі швидких електрозарядних станцій вздовж основних транспортних магістралей України. Це ще один шлях подолання психологічного бар’єру для купівлі електромобілів», — повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Нагадаємо, що в ухваленому Радою законі про розмитнення авто передбачено стягнення акцизного податку з електромобілів.

Зокрема, законом запроваджується ставка акцизу, розмір якого залежатиме від обсягу місткості акумулятора — 1 євро за 1 кіловат.

Зазначається, що у разі набуття чинності закону, для розмитнення найпопулярнішої марки електромобіля в Україні — Nissan Leaf — доведеться заплатити близько 35-40 євро. Розмитнення Tesla може обійтися власникам у 100 євро.

Також наприкінці 2018 року закінчується пільговий період, протягом якого електромобілі звільняються від сплати ПДВ.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.