дивись.info

ОХМАТДИТ отримав від уряду Японії діагностичне обладнання

ОХМАТДИТ отримав від уряду Японії діагностичне обладнання

Сьогодні ОХМАТДИТ від Уряду Японії отримав діагностичне обладнання на загальну суму понад 24,6 мільйона гривень. Ці прилади дозволять лікарям найбільшої дитячої лікарні України проводити необхідні тести з високою точністю.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуку повідомила в.о.міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

Нове гістологічне обладнання дозволить оперативно виконувати складні дослідження, а отримані дані використовувати також для наукових досліджень і попередження хвороб у майбутньому.

«Зокрема отримали прилади для діагностики та лікування пацієнтів з патологією шлунково-кишкового тракту та легень. Завдяки цьому, своєчасне лікування щорічно зможуть отримати близько тисячі важкохворих дітей, які лікуються в ОХМАТДИТі.

Дослідження на новому обладнанні проводитимуть також й для пацієнтів лікарні у Києві, а й для дітей з усієї країни.

Цінне обладнання для ОХМАТДИТУ — це лише частина великого проекту, який ми здійснюємо у рамках Угоди між урядами України та Японії про технічне співробітництво та грантову допомогу.

Загалом українські лікарні отримають найсучасніші японські прилади для діагностики і лікування на суму понад 112 мільйонів гривень. Перша хвиля поставки розпочалася в кінці 2017 року та була закінчена в 2018 році. Крім ОХМАТДИТу, обладнання отримали також Харківський обласний клінічний центр урології і нефрології ім. В.І. Шаповала і Рівненська центральна міська лікарня», – написала Уляна Супрун.

Вона зазначила, що у «другій хвилі» поставки обладнання надійдуть до відділень екстреної медичної допомоги лікарень в Івано-Франківську, Житомира, Черкас, Сміли, Рівного, Запоріжжя і Харкова.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.