дивись.info

У Львові збирають гроші священику УГКЦ, який побував у полоні «ДНР»

У Львові збирають гроші священику УГКЦ, який побував у полоні «ДНР»
Фото з Фесбуку отця Тихона.

Священик УГКЦ із Донецька, який живе у Львові, отець Тихон Сергій Кульбака потребує заміни кульшового суглоба. На цю операцію необхідно 7,4 тис. доларів. Залишилося зібрати 104 179 гривень.

Це вже четверта операція, яку потрібно зробити отцю Тихону.

16 листопада на своїй сторінці у Фейсбуку він написав: «5 грудня лягаю у стаціонар лікарні у Чернівцях, а 6-го, сподіваюся, мене вже прооперують. Намагався відтермінувати цей процес, але тягнути далі нікуди, дозу знеболювальних доходиться збільшувати для того, щоби більш-менш комфортно рухатися, а це (збільшення дози) є дуже недобре. Дізнався про цю проблему тільки на початку липня, для мене це був шок і повна несподіванка. Надіявся, що після операції у Таллінні 15 травня, всі мої медичні поневіряння припиняться і я буду активно відновлювати своє життя. Але Господь Бог вирішив інакше, нехай буде Його свята воля!!!

Тому прошу підтримку.

Потребую молитви, бо без Божої помочі витримати все це за один рік не можливо. Чим ближче до дати операції, тим більше страх та хвилювання. Розумію це, приймаю, але потребую молитовної підтримки. Потребую фінансів, бо бюджет операції становить $7400», – написав отець Тихон.

Усі, хто хоче допомогти, можуть перерахувати кошти на картку Привату 5168742717081669 Кульбака Сергій.

У неділю, 2 грудня, буде збірка у Церквах Св. Йосафата та Блж.Миколая Чарнецького.

Станом на 20 листопада вдалося зібрати половину коштів 104 179 гривень із потрібних 207 тисяч.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.