дивись.info

Біля спорткомлексу СКА збудують багаторівневу автостоянку

Біля спорткомлексу СКА збудують багаторівневу автостоянку

Виконавчий комітет Львівської міської ради погодив будівництво багатоповерхової закритої автостоянки на вул. Клепарівській, передає кореспондент Дивись.info.

Зокрема, виконком затвердив містобудівні умови і обмеження на будівництво багатоповерхової закритої автостоянки на вул. Клепарівській, 39-А. При цьому, земельна ділянка, де постане автостоянка, призначена на продаж через аукціон.

Директорка юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич висловила сумнів у доцільності затвердження містобудівних документів, ще до продажу ділянки.

«Ще невідомо, яку саме стоянку захоче будувати майбутній власник ділянки, потім доведеться вносити зміни», – аргументувала вона свою позицію.

«У нас є рішення, що на місці паркінгів мають бути паркінги, а не щось інше. Тому важливо затвердити ці містобудівні умови», – заперечив заступник міського голови Львова Геннадій Васьків.

Згідно з проектом рішення, площа земельної ділянки становить 0,4 га. Вона належить до земель промисловості ті транспорту. Цільове призначення ділянки – для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства.

Гранична висота забудови – 14 м. Максимальний відсоток – 65%.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.