дивись.info

На Львівщині перевірять резервістів

На Львівщині перевірять резервістів

На Львівщині будуть проведені мобілізаційні заходи, які стосуватимуться обліку резервістів.

Про це під час апаратної наради у Львівській ОДА повідомив голова ЛОДА Олег Синютка Олег Синютка, передає кореспондент Дивись.info.

«Нам, не чекаючи відповідного рішення, треба робити деякі заходи. Введення воєнного стану передбачає реформування управління державою, а також деякі мобілізаційні заходи, пов’язані з людським ресурсом. Як вчора чітко заявив президент про мобілізацію мова сьогодні не йде, але йдеться про облік резервістів. Я запросив сюди представників військкомату. Ви повинні забезпечити облік особового складу. Тому що після запровадження воєнного стану переміщення резервістів, зміна місця проживання може відбуватися за вашим дозволом. Сьогодні дуже важливо звернутись до людей, щоб вони прибули і відновили військовий облік. Треба перевірити наявність всіх мобілізаційних ресурсів на території області і зустрітись з керівниками підприємств, які повинні перейти на випуск оборонної продукції», – заявив Олег Синютка.

Він також повідомив, що війська львівського гарнізону приведені в повну бойову готовність. Також сьогодні відбудеться засідання ради оборони Львівщини.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.