дивись.info

Сьогодні вночі у Львові чергуватиме 58 одиниць снігоприбиральної техніки

Сьогодні вночі у Львові чергуватиме 58 одиниць снігоприбиральної техніки
Фото: ЛМР

З огляду на погіршення погодних умов у всіх районах Львова вночі чергуватиме снігоприбиральна техніка та працівники комунальних служб.

Зокрема цієї ночі чергуватиме 58 одиниць техніки: 28 піскорозкидувачів, 21 трактор, 6 підмітальних машин і 3 навантажувачі.

Як повідомила Ірина Маруняк, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, комунальні служби і техніка, які задіяні для прибирання міста від снігу, щоночі працюють в черговому режимі: здійснюють об’їзд закріпленої за ними території і, при необхідності, прибирають місто і посипають вулиці, головні магістралі, підйоми.

«Усі комунальні служби розпорядженням міського голови Львова переведені на зимовий режим роботи. Відповідно в кожному районі щоночі є чергова техніка, яка може бути задіяна до роботи з прибирання міста від снігу. Щоночі вони здійснюють об’їзд своєї території і, при необхідності, прибирають вулиці і тротуари від снігу, посипають головні магістралі і підйоми.

Зокрема минулої ночі чергувало загалом по районах 43 одиниці техніки. Однак для посипання доріг і тротуарів ні техніка, ні піскосуміш і сіль не використовувалися, оскільки не було потреби. Цієї ночі в черговому режимі працюватиме 58 одиниць техніки: 28 піскорозкидувачів, 21 трактор, 6 підмітальних машин і 3 навантажувачі. Також про можливі снігопади попереджені усі комунальні служби, працівники яких також чергуватимуть вночі”, — повідомила Ірина Маруняк.

Нагадаємо, загальна кількість техніки, яка буде задіяна для прибирання міста в зимовий період, становить 135 одиниць техніки. Для посипання доріг і тротуарів буде використано піскосуміш, сіль і, в якості експерименту, для посипання доріг у Галицькому районі буде використано реагент — бішофіт і кальцій-хлорид.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.