дивись.info

У Львові створили новий дитячий будинок сімейного типу (фото)

У Львові створили новий дитячий будинок сімейного типу (фото)

У Львові ще шестеро дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали сім’ю.

На просп. В. Чорновола запрацював новий, уже п’ятий дитячий будинок сімейного типу, пише прес-служба ЛМР.

Сюди на виховання та спільне проживання влаштовано шістьох дівчат.

Це, зокрема, п’ять дівчат, віком 15−17 років, та дівчинка 9-ти років. Ними опікується сестра Юлія Фляк, яка є черницею, та упродовж 25 років свого служіння у Згромадженні Сестер Служебниць УГКЦ працювала в соціальній сфері.

Рішення про створення нового ДБСТ прийняли на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради 10.08.2018 року.

Загальна площа квартири — 328,2 кв. м, житлова — 144,3 кв. м. У квартирі є 7 спальних кімнат, 5 санвузлів, кухня-гостинна, клас для занять, спортивний зал, гардеробна кімната, дві комори, 8 балконів. Тобто усе потрібне для комфортного і затишного проживання дітей та матері-вихователя.

«Тепер ще шестеро дітей — Вікторія, Євгенія, Анастасія, Марта, Діана та Лілія повірили, що щастя є, воно живе у теплій домівці і зветься сім’єю. Приємно сказати, що завдяки діяльності благодійного фонду „Діаконія“ вже 14 діток перебувають під опікою та захистом названих батьків. Ці діти різного віку, світосприйняття та статусу, проте всім їм усміхнулась доля — вони мають сім’ю у стінах нового дому, розвиваються та формують правильне бачення життя, відчувають любов», — зазначила Марта Федорів, президент благодійного фонду «Діаконія».

Як розповів керівник управління «Служба у справах дітей» Львівської міської ради Ростислав Тимків, на сьогодні у Львові на обліку є 504 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них 462 дітей — а це майже 92%, є влаштовані в сімейні форми виховання.

Зазначимо, що сьогодні у Львові функціонує 5 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 42 дитини, а також функціонує 11 прийомних сімей, в яких виховується 15 дітей. Також протягом 11 місяців 2018 року районними судами Львова усиновлено 24 дитини.

Слід наголосити, що окрім влаштування дітей у сімейні форми виховання, місто проводить роботу щодо забезпечення житлом дітей.

Так, в рамках унікальної для України міської цільової програми приведення до санітарного стану житла, яке належить на праві власності або користування дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування та особам з їх числа на період 2014 — 2020 років, у 2016 році відремонтовано 14 квартир на загальну суму 509 309,5 грн.; 2017 році — відремонтовано 8 квартир на загальну суму 438 968 грн.; у 2018 році — відремонтовано 6 квартир.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.