У Славську одноголосно заборонили використання російськомовного культурного продукту

1439549

У туристичному селищі Славське на Львівщині установили мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту в будь-яких формах. 

Таке рішення ухвалили, 29 листопада, депутати Славської селищної ради, передає ІА Дивись.info.

Як йдеться в рішенні, депутати вирішили установити мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту в будь-яких формах на території населених пунктів Славської селищної ради до моменту повного припинення окупації території України.

Зокрема, готелям радитимуть навіть із туристами не переходити на російську мову у спілкуванні.

«Враховуючи численні звернення, пропонується прийняти таке рішення про встановлення мораторію, - розповів голова селищної ради Володимир Бега. - Найосновніше, з чим стикається турист, приїжджаючи на Західну Україну і до нас - це ефір, музичний супровід у кафе, ресторанах, використання російськомовного культурного продукту. Є представники бізнесу тут і дехто відмовився від того та працюють виключно на україномовному та англомовному продукті, чого не скажеш по ряду інших закладів, у які ми всі з вами ходимо. Сюди ж потрапляють і російськомовні носії реклами, в тому числі обслуговування і спілкування, аби не переходити на мову агресора».

Контроль за виконанням рішення долучено покласти на постійну комісію з гуманітарних питань та законності.

Раніше, у селищі Славське заборонили використовувати поліетилен. Очікується, що в селі проведуть інформаційну кампанію і будуть роз’яснювати місцевим жителям, зокрема дітям, про шкоду від забруднення довкілля і користь від переходу на екологічно чисті матеріали.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: