дивись.info

Речниця російського МЗС натякнула на можливу окупацію Львова Росією

Речниця російського МЗС натякнула на можливу окупацію Львова Росією

У Міністерстві закордонних справ Росії офіційно заявляють про можливість окупації регіонів України, де розташовані дипломатичні установи РФ.

Як передає власний кореспондент УНІАН у РФ, про це на брифінгу в Москві заявила офіційний речник російського МЗС Марія Захарова.

Зокрема, на запитання про те, що в ситуації постійних акцій протесту біля російських дипустанов в Україні, чи можливе перенесення російських дипломатичних консульств із Києва та Львова на окупований Донбас, Захарова сказала: «Щодо того, що ви запитали, чи не було думки щодо перенесення кудись цих представництв (Росії в Києві та Львові – УНІАН), розумієте, наш недавній історичний приклад говорить про те, що іноді не потрібне перенесення, а іноді так виходить, що змінюється статус дипломатичних представництв».

«У нас, приміром, було генеральне консульство в Сімферополі, а потім стало представництво закордонних справ у регіоні. Виходить ось так», – сказала Захарова.

Раніше у Міністерстві закордонних справ Російської Федерації заявили, що «у російської громадськості може лопнути терпіння», що призведе до нападу на дипломатичні представництва України на російській території.

Водночас львівські депутати не змогли зібрати достатньої кількості голосів, щоб закрити російське консульство у Львові: Депутати вимагають закрити російське консульство у Львові

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.