дивись.info

На Львівщині представили проект “Ремінісценції.UA” (фото)

На Львівщині представили проект “Ремінісценції.UA” (фото)
Фото: прес-служба ОДА

Вчора, 1 грудня, “Ремінісценції.UA” на Золочівщині представили проект балету “Життя”.

Проект “Ремінісценції.UA” історично-музичне, мультимедійне дійство, яке розкриває маловідомі сторінки історії  України, про те, хто, як і навіщо у продовж багатьох століть, нищив модерну культуру України, гальмував стрімкий розвиток українців як нації.

Про це повідомляють у прес-службі ОДА.

«Ми почали цей проект на Львівщині з 14 жовтня – Дня Покрови Пресвятої Богородиці, українського козацтва, створення УПА, а також Дня захисника України. Те, що ви сьогодні побачите на сцені – це важка та складна правда. Правда нашої історії, правда про нас з вами. Ту зневіру, яку нам так старанно насіювали, потрібно забрати, а відродити гордість та впевненість» – зазначив Олег Синютка.

Режисер та автор проекту – народна артистка України – Ірина Мазур.

“Ремінісценції.UA” – це мікс різних жанрів: слово, хореографія, пластика, музика, пісня, поезія, відеоінсталяція… Унікальність цього історично-музичного проекту – у тому, що сучасними сценічними засобами ми розповідаємо глядачеві 300-літню історію нищення України російською імперією… Проект складається із десяти новел, своєрідних персональних історій – про Війну, Страх, Репресії, Смерть, але водночас –  про Віру, Життя, Кохання, Надію, Боротьбу за Україну!

Мета “Ремінісценції.UA” – повернути українцям втрачені сторінки власної історії, реабілітувати велич та славу української культури, яка є потужним джерелом натхнення для розбудови сучасної оновленої України.

Тисячолітня традиція державності, історія, мова й національна культура – це наша непереможна зброя у сучасній гібридній війні з російською імперією. Руйнуючи саркофаг імперської  брехні, ми заповнюємо інформаційний вакуум Своєю Історією – Історією Правди.   Саме цей інформаційний арсенал має бути на озброєнні в кожного, хто вірить у перемогу України!

Концепція проекту – «Наша історія: шануємо минуле – творимо майбутнє!».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.