дивись.info

Ще один великий житловий комплекс у Львові отримав дозвіл на проведення будівельних робіт

Ще один великий житловий комплекс у Львові отримав дозвіл на проведення будівельних робіт

Про це журналістам розповіли у компанії «Львівська Мрія», яка виступає девелопером.

*промоція

Наприкінці листопада  Державна архітектурно-будівельна інспекція видала дозвіл на виконання будівельних робіт щодо ЖК «Львівська Мрія», розташованого на вул. Княгині Ольги 1-5.

Цей дозвіл є фактичним стартом будівельних робіт на об’єкті, який у майбутньому буде великим житловим комплексом із затишним двором, підземним паркінгом, дитячим садочком та комерційними приміщеннями.

Загалом ЖК складатиметься з трьох дев’ятиповерхових цегляних будинків та власної території. Для зручності мешканців у новому комплексі передбачений великий підземний паркінг, який звільнить подвір’я від скупчення автомобілів. Загальна площа квартир у новому комплексі складе понад 23 тис. кв м.

Як зазначають у будівельній компанії, на території комплексу «Львівська Мрія» передбачено багато цікавих та функціональних рішень з благоустрою. Двір буде озелененим, розділеним на спеціальні цільові зони. Зокрема, передбачено вимощення доріг, встановлення смітників та ліхтарів. Провулки оснастять лавочками для відпочинку, а також газонами та декоративними квітниками. Крім цього, у новому житловому комплексі будуть ігрові майданчики для дітей шкільного та ще молодшого віку, відпочинкові зони для дорослого населення, власні спортивні майданчики, зони для господарчих цілей і навіть зони для вигулу собак! Детальніше про особливості нового комплексу «Львівська Мрія» дивіться на сайті. У будинках передбачили комерційні приміщення під аптеки, продовольчі магазини, дитячі центри розвитку, салони краси тощо.

Варто додати, що кожен, хто придбає квартиру у новому ЖК «Львівська Мрія» до середини грудня, автоматично стане учасником розіграшу сімейної подорожі до паризького Діснейленду. Розіграш відбудеться наприкінці грудня. Деталі щодо розіграшу читайте тут або питайте у відділі продажу будівельної компанії «Львівська Мрія».

Львівська Мрія – на ринку Львова вже 5 років. За цей час збудовано та здано в експлуатацію 5 будинків. Унікальність ЖК “Львівська Мрія” в тому, що будинки збудовані із цегли. Компанія вирізняється акуратністю, що стосується дозвільних документів, підбором геолокацій, інженерного проектування будинків та дотриманням усіх будівельних та технологічних норм при будівництві житла. ЖК “Львівська Мрія” неодноразово були відзначені у міжнародному конкурсі “Кришталева цегла”. ЖК “Львівська Мрія” – помешкання створені для вашого щасливого життя!

Контакти відділів продажу: м. Львів, вул. Рубчака, 11 вул. Кн. Ольги, 1

тел.: (032) 241-08-08; (097) 811-80-80

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.