дивись.info

Французький співак хоче виступити на «Євробаченні» з україномовною піснею

Поль Манандіз презентував пісню «Про що мовчить моє серце»

Французький співак Поль Манандіз (Paul Manandise) випустив пісню «Про що мовчить моє серце». З нею він сподівається взяти участь в національному відборі на «Євробачення» від України. Співавтором слів і музики до композиції є Ігор Татаренко, про це пише Karabas.live.

Поль Манандіз про нову пісню каже: У кожного з нас є серце. Воно б’ється і людина живе. Воно слухає, любить, мовчить, тріпоче…Відчуй, що у тебе всередині. Послухай своє серце. Воно хоче говорити з тобою. Слухай, що воно тобi каже. Серце ніколи не обдурить тебе.

Поль Манандіз співає французькою, англійською та українською. У 2014-му музикант одружився на українці, а за рік переїхав до нашої країни з Франції і навіть мав намір отримати українське громадянство. Раніше Манандіз переклав на французьку пісню Арсена Мірзояна «Джеральдіна» та переспівав пісню Олега Винника «Молода вовчиця». Також брав участь у кастингах 9 сезону шоу «Х Фактор»

У 2017-му Поль Манандіз хотів взяти участь у національному відборі на «Євробачення» від України з піснею War Is Lonely, однак не пройшов попередній відбір продюсерів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.