дивись.info

Поліція Нью-Йорка розшукала пару з Британії, яка впустила обручку в шахту метро (відео)

Поліція Нью-Йорка розшукала пару з Британії, яка впустила обручку в шахту метро (відео)

Департамент поліції міста Нью-Йорк зумів за день розшукати за відеозаписами вуличних камер пару з Великої Британії, яка впустила обручку у вентиляційну шахту метро.

Правоохоронці знайшли чоловіка й жінку завдяки Твіттеру й домовились повернути обручку назад, повідомило американське інформагентство Reuters.

«Поліція Нью-Йорка в неділю розшукала пару туристів, чиє відео з невдалою пропозицією руки й серця стало вірусним після того, як їхня обручка впала крізь решітку підземної шахти метро на Таймс Сквер», – зазначається в публікації.

Відео про інцидент, розміщене у Twitter Департаментом поліції Нью-Йорка в суботу, зібрало понад 20 тис. ретвітів, що допомогло знайти пару, яка на той момент уже повернулася до Сполученого Королівства.

«Сьогодні щаслива пара повертається у рідну країну, але завдяки вашим ретвітам вони почули, що ми їх розшукували, – написали в Департаменті поліції Нью-Йорка в неділю. – Ми домовилися, що повернемо їхню обручку назад. Вітаємо!»

Співробітники поліції змогли дістати та очистити ювелірний виріб, пише видання.

«Дякуємо, Twitter. Справу закрито! З любов’ю, Джон, Даніелла і Департамент поліції Нью-Йорка»,- написали поліцейські.

За статистикою, квартали Таймс Сквер у центр Нью-Йорка відвідують понад 350 тис. людей щодня. Це місце ще називають «Перехрестям світу».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.