дивись.info

Львівський виконком дозволив забудувати скандальну ділянку

Львівський виконком дозволив забудувати скандальну ділянку

Виконавчий комітет Львівської міської ради погодив спорудження житлового будинку на вул. Зеленій, передає кореспондент Дивись.info.

Зокрема, виконком видав ТзОВ «Будівельно-інвестиційна група «Прайм» містобудівні умови та обмеження на будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення та паркінгом на вул. Зеленій, 115-В, зі знесенням існуючої будівлі.

Площа земельної ділянки – 0,1 га. Цільове призначення – для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови. Ділянка належить до земель житлової та громадської забудови і розташована у зоні Ж-2 – малоповерхової квартирної житлової забудови згідно із зонінгом Личаківського району.

Гранична висота забудови становить 20 м, а максимальний відсоток забудови – 45%.

Щодо ділянки, на якій дозволили будівництво, ще з 2015 року тривав конфлікт. Забудовник мав намір звести на ній житловий будинок. Втім місцеві мешканці   виступили проти, вважаючи, що він отримав ділянку шляхом незаконного присвоєння адреси існуючій споруді.

Як пояснила директорка юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич забудовник запропонував містові угоду.

«Це приміщення є спірним, щодо нього є суди. На нього є зареєстроване право власності територіальної громади, але право власності також зареєстроване за замовником будівництва. В ході довгих перемовин є пропозиція від забудовника передати громаді таку саму площу, тобто 200 кв м, для облаштування приміщень громадського призначення», – пояснила Гелена Пайонкевич.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.