Львів вперше потрапив до сотні найбільш туристичних міст світу

IMG_2407

Місто Лева виявилось єдиним містом в Україні, яке увійшло в світовий рейтинг Топ-100 найбільш туристичних міст світу.

Місто Лева стало єдиним містом в Україні, яке увійшло в світовий рейтинг Топ-100 найбільш туристичних міст світу.

Про це інформує УНІАН.

Рейтинг найбільш туристичних міст складала британська компанія Euromonitor, світовий лідер серед аналітичних досліджень споживчих ринків.

У рейтингу Львів займає 80 місце. 2,7 млн туристів цього року відвідали українську культурну столицю. Львів залишив позаду такі міста, як Ріо-де-Жанейро, Ніцца, Тель-Авів, Стокгольм, тощо.

На цю новину вже відреагував міський голова Львова Андрій Садовий: «Мені приємно, що Львів потрапив у рейтинг найбільш привабливих туристичних міст світу. Наразі це єдине місто з України, а я би хотів, щоб їх було більше. 10% грошей світу крутяться в туризмі. Україна має величезний потенціал, але вона його не розкриває до кінця, – сказав Садовий. – Більше 10 років тому ми у Львові визначили для себе туризм як пріоритетну галузь, яка може приносити успіх місту. І будемо далі рухатися в цьому напрямку – бо для мене важливі нові робочі міста і якісна промоція – через красивий Львів люди пізнають Україну».

Лідером рейтингу став Гонконг, з показником 30 млн туристів. Друге місце очолив Бангкок, яке відвідало 26, 3 млн іноземців, а бронзу отримав Лондон(20, 7 млн).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: