дивись.info

У ЗСУ сказали, скільки платитимуть резервістам за навчальні збори

У ЗСУ сказали, скільки платитимуть резервістам за навчальні збори

У командуванні Сухопутних військ ЗСУ повідомили про передбачені виплати резервістам та військовозобов’язаним за кожен день їхнього перебування на навчальних зборах, пише УП.

Відповідно до повідомлення командування, виплати пов’язані з розмірами мінімального прожиткового мінімуму на місяць для працездатних осіб та мінімальної заробітної плати, які встановлено на поточний рік, а деякі види виплат здійснюються лише резервістам.

«Військовозобов’язаним та резервістам а час проходження зборів виплачується: добові за кожний день перебування на зборах (від 20% до 50% від 60 грн добових в залежності від військового звання); середній заробіток на підприємствах (організаціях), в яких працюють призвані на збори громадяни, з наступним відшкодуванням цих витрат Міністерством оборони; військовозобов’язаним та резервістам, які не працюють, військовими частинами виплачується грошове забезпечення в розмірі прожиткового мінімум (1762 грн у 2018р.)», – повідомили у командуванні Сухопутних військ.

Окрім того резервістам виплачуються грошові виплати в розмірі від 1,5 до 2 прожиткових мінімумів (1762 грн) в залежності від військового звання; одноразове грошове заохочення за підсумками служби в резерві у минулому році (від 1600 до 3100 грн).

«Із нарахованих сум утримуються ставки податку на доходи фізичних осіб (в розмірі ЗСУ18%) та військового збору (в розмірі 1,5%)», – уточнили у командуванні.

Нагадаємо, із 3 грудня у ЗСУ розпочався цикл масштабних зборових заходів з резервістами та військовозобов’язаними.

У Міноборони повідомили, що будуть проведені збори, як у складі бригад (до 15 діб), так і у складі навчальних центрів (до 20 діб). Передбачається, що усі зборові заходи будуть завершені до початку Новорічних свят.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.