• USD: 35.70
  • EUR: 37.70

Депутати визначили зарплати Ганущину та його заступникам

Депутати визначили зарплати Ганущину та його заступникам

Депутати Львівської обласної ради погодили умови оплати праці голови обласної ради, першого заступника та заступника голови обласної ради на 2019 рік.

Про це передає кореспондент Дивись.info.

Згідно з рішенням депутатів, голова ЛОР Олександр Ганущин отримуватиме посадовий оклад згідно зі штатним розписом, надбавку за 1 ранг посадової особи місцевого самоврядування, надбавку за вислугу років у розмірі 15 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг, надбавку за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавок за ранг та вислугу років. Крім цього для Олександра Ганущина передбачені  щомісячні премії в розмірі до 100 відсотків посадового окладу за фактично відпрацьований час та щорічну матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу для оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати.

Перший заступник голови облради Андрій Білоус отримуватиме  посадовий оклад згідно зі штатним розписом, надбавку за 5 ранг посадової особи місцевого самоврядування, надбавку за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавок за ранг та вислугу років. Так як і голова ЛОР, Андрій Білоус отримуватиме щомісячно премії в розмірі до 100 відсотків посадового окладу за фактично відпрацьований час та щорічну матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу для оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати.

Заступникові голові ЛОР Володимир Гірняк отримуватиме посадовий оклад згідно зі штатним розписом, доплату за 4 ранг посадової особи місцевого самоврядування, надбавку за вислугу років у розмірі 10 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг, надбавку за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавок за ранг та вислугу років. Для нього теж передбачена щомісячна премія в розмірі до 100 відсотків посадового окладу та допомог для оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: