дивись.info

Садовому хочуть віддати львівське сміття

Садовому хочуть віддати львівське сміття

Перше півріччя 2019 року — це останнє півріччя, коли Львівська область займається вивезенням ТПВ зі Львова.

Про це під час брифінгу заявив голова Львівської облради Олександр Ганущин, передає кореспондент Дивись.info.

«Це є прямими повноваженнями міського голови Андрія Садового і виконавчого комітету Львівської міської ради. Я вважаю, що міському голові Львова та виконавчому комітету треба готуватися до здійснення безпосередньо своїх прямих обов’язків, а не займатися передвиборчою кампанією, як ми зараз це зараз спостерігаємо», – заявив Олександр Ганущин.

Нагадаємо, в обласному бюджеті на 2019 рік, на пропозицію голови ЛОР кошти субвенції на заходи із вивезення ТПВ зі Львова були зменшені із 300 до 150 млн грн.

Нагадаємо, сміттєва криза розпочалася у Львові у зв’язку із закриттям Гибовицького сміттєзвалища на початку літа 2016 року – після загибелі людей на звалищі. Відтоді у Львові розпочався тривалий період сміттєвої кризи – місто потопало у відходах.

21 квітня 2017 року у Львівській ОДА керівники Львова, області та мери 20 міст Львівської області підписали меморандум про співпрацю щодо прийому львівського сміття на полігони області.

22 червня голова Львівської ОДА Олег Синютка звернувся з офіційним листом до міського голови Львова з проханням делегувати облдержадміністрації функції з очищення Львова від сміття. Депутати Львівської міської ради на сесії 29 червня 2017 року надали Львівській ОДА до 30 червня 2019 року повноваження щодо вирішення питань збирання, зберігання, вивезення та захоронення твердих побутових відходів. Львів поступово очистили від відходів і львів’яни забули про сміттєву проблему.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.