дивись.info

Гірники з шахти «Лісової» пішки вирушили до Червонограда

Гірники з шахти «Лісової» пішки вирушили до Червонограда

Зараз колектив шахти «Лісова», яка знаходиться у селі Сілець, колоною, яка розтягнулася на 300 метрів, прямує до Червонограда.

Про це повідомляє Нео Радіо.

«До шахти «Межирічанська» людей підвезли автобусами. Як повідомляють шахтарі, у колоні з ними йдуть директор шахти Ігор Дзік та інші керівники копальні. Гірники направляються у центр міста», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 10 листопада шахтарі з першої зміни шахти «Лісова» відмовилися підніматися на поверхню. Згодом до них приєдналися інші. Вчора під землею залишалися 97 гірників. Їхня вимога – виплата зарплати, зокрема 100% зарплатні за жовтень і 50% – за листопад. Крім того, через постійні затримки з виплатами шахтарі вимагають, щоб до 10 числа кожного місяця їм виплачували аванс, а до 25-го – зарплату.

Лист із вимогами був надісланий у Міністерство енергетики та вугільної промисловості.

Натомість голова Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець вчора зазначив, що проблема із невиплатою зарплат була створена штучно, адже гірники виконують свої зобов’язання.

«В той самий час міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик відволік на інші цілі 240 млн грн, які були зароблені шахтарями за відвантажену ДП «Львівугілля» продукцію. Тобто видобуте гірниками Прибужжя вугілля реалізується через державну структуру, підпорядковану Міністерству енергетики та вугільної промисловості України. Парадокс полягає у тому, що шахтарі ДП «Львіввугілля» за сумлінну працю й максимально можливий видобуток вугілля із підготовлених лав замість винагороди отримали заборгованість із зарплати», – зазначив Волинець.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.