дивись.info

На Львівщині готуються ремонтувати дорогу Мостиська – Краківець

На Львівщині готуються ремонтувати дорогу Мостиська – Краківець

У Львові презентували транскордонний проект “Доступне українсько-польське прикордоння: спільні дії щодо модернізації дорожньої інфраструктури”, передає кореспондент Дивись.info.  

Проект реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020. Бюджет проекту: 2 473 443,55 євро, в т.ч. грант ЄС: 2 226 099,20 євро. Грант ЄС для України: 2 091 069,00 євро.

«Проект передбачає партнерство між службами автодоріг Львівської області і Підкарпатского воєводства. Левова частка його бюджету залишається на українському  боці. Вона буде використана для капітального ремонту 19,1 км дороги, яка з’єднує Мостиська з Краківцем і сполучає пункти пропуску «Шегині-Медика» і «Краківець – Корчова». Це дасть  можливість розв’язати проблему, коли один з пунктів є перенасичений. Не треба буде повертатися до Львова і зі львова їхати на інший пункт, а поїхати доброю дорогою і подолати цю відстань в 3,5 рази швидше», – розповів голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

За його словами реалізація проекту розпочнеться у 2019 році.

«Нас чекають труднощі, починаючи від співфінансування і процедур, які діють в Україні, управлінських рішень, до достатньо складної процедури з аудитами. Тут ми сподіваємося на допомогу міністерства інфраструктури. Нам потрібно пройти швидше процедуру аудиту, щоб вона не затримувала реалізацію самого проекту», – додав голова облради.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.