дивись.info

Львівський інститут став переможцем україно-швейцарського проекту «Розвиток медичної освіти в Україні»

Львівський інститут став переможцем україно-швейцарського проекту «Розвиток медичної освіти в Україні»

Львівський інститут медсестринства і лабораторної медицини вперше став переможцем україно-швейцарського проекту «Розвиток медичної освіти в Україні».

За підтримки проекту у наступні кроки планують: відкриття та оснащення симуляційного центру, впровадження інноваційних технологій, у тому числі системи е-навчання, організацію тренінгів для викладачів, посилення академічної доброчесності, розбудову дослідницьких спроможностей Інституту.

«Цей проект відкриває нові можливості для розвитку медичної освіти та впровадження найкращих практик у навчанні завдяки міжнародній співпраці», – зазначила директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак.

Проект «Розвиток медичної освіти» фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва та впроваджується Швейцарським інститутом тропічного та громадського здоров’я.

Зазначимо, основними партнерами проекту є МОЗ України, Інститут медсестринських наук (м.Базель,Швейцарія), Маастрихтський університет (Нідерланди) та Школа охорони здоров’я Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.