дивись.info

Львівська залізниця отримає ще один відремонтований електропоїзд

Львівська залізниця отримає ще один відремонтований електропоїзд

Львівська залізниця відправила на ремонт ще один електропоїзд. Ремонт рухомого складу запланований на перший квартал 2019 року.

Як інформує прес-служба Львівської залізниці, наприкінці минулого тижня львівські залізничники скерували на капітальний ремонт у ПрАТ «Київський електровагоноремонтний завод» електропоїзд серії ЕР-2 №1124 приписки моторвагонного депо Львів.

Нагадаємо, що цього року в експлуатацію у приміському пасажирському русі на Львівській залізниці після капітального ремонту та модернізації на ПрАТ «КЕВРЗ» повернулися електропоїзди ЕР-2Т та ЕР-9Т приписки моторвагонних депо Львів та Здолбунів.

Крім того, для забезпечення рухомим складом приміських пасажирських перевезень на Львівській залізниці реалізовується програма ремонту проміжних вагонів електропоїздів.

Загалом у цьому році фахівці депо власними силами вже повернули в робочий парк 14 вагонів, що були вилучені з експлуатації через несправність колісно-моторних блоків, граничну товщину бандажів колісних пар тощо.

Завдяки цьому, залізничникам удалося збільшити кількість вагонів в 11 електропоїздах, що курсують у приміському сполученні на території магістралі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.