дивись.info

Підприємця, який запропонував прокурору 5 тисяч доларів хабара, оштрафували

Підприємця, який запропонував прокурору 5 тисяч доларів хабара, оштрафували

Засновник будівельної компанії запропонував прокурору п’ять тисяч доларів США за закриття кримінального провадження та непритягнення його до кримінальної відповідальності.

Про це повідомили в ГУ НП у Львівській області.

Працівники військової прокуратури Львівського гарнізону за оперативного супроводження управління захисту економіки у Львівській області розслідували факти розтрати коштів під час будівництва багатоквартирних житлових будинків для військовослужбовців та учасників АТО.

Щоб уникнути кримінальної відповідальності, засновник будівельної компанії запропонував прокурору заключити з ними так звану «мирову угоду», а саме передати п’ять тисяч доларів США за закриття кримінального провадження та непритягнення до кримінальної відповідальності.

Зловмисник був затриманий під час спроби передачі коштів працівникам військової прокуратури Львівського гарнізону. Йому було повідомлено про підозру, суд обрав для нього міру запобіжного заходу у вигляді арешту із альтернативою внесення застави, яку було сплачено.

Обвинувальний акт був скерований на судовий розгляд. Зловмисника засуджено до сплати штрафу у розмірі п’ятсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 8500 гривень з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій в органах державної влади та місцевого самоврядування терміном на три  роки.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.