дивись.info

Які свята відзначають 20 грудня (іменини, народні прикмети)

Які свята відзначають 20 грудня (іменини, народні прикмети)

ІА Дивись.info склала добірку свят і важливих подій, які відзначають 20 грудня в Україні і світі.    

Свята 20 грудня

20 грудня рішенням Генеральної Асамблеї ООН в усьому світі відзначається Міжнародний день солідарності людей. З появою цього свята, датою заснування якого вважається 22 грудня 2005 року, вся світова спільнота почала активніше демонструвати свою єдність. В ідеях Організації Об’єднаних Націй солідарність людей полягає не тільки в схожості переконань, але і в конкретних діях, спрямованих на взаємодопомогу і підтримку кожної людини на планеті.

Основні ідеї свята стосуються спільної відповідальності всіх країн і народностей за події довкола. Цей день — нагадування про масову бідність, яка панує в багатьох країнах, про глобальні проблеми навколишнього середовища, проблеми рабства і поширення смертельно небезпечних захворювань.

Цей день, зазвичай, широко висвітлюється в засобах масової інформації. Обов’язковим атрибутом усіх заходів є емблема ООН — проекція планети Земля, оточена гілками оливи, які символізують мир.

Іменини 20 грудня

Цього дня іменини святкують: Антон, Василь, Гнат, Григорій, Гурій, Іван, Лев, Михайло, Никифор, Ніл, Павло, Петро, Сергій

Народні прикмети

Мисливці за собаками дивилися: перед будинком валяються в снігу – заметіль у дорозі застане, блудити змусить.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.