дивись.info

Більшість львів’ян вважає, що життя в місті за останні 3 роки покращилося (інфографіка)

Більшість львів’ян вважає, що життя в місті за останні 3 роки покращилося (інфографіка)

Про це йдеться у результатах дослідження, порведеного Центром вивчення громадської думки «Соціоінформ» на замовлення ІА Дивись.info.

Дослідження проводили в усіх районах Львова, вибірка – 800 людей віком від 21 року (ті, хто вже мав можливість голосувати на попередніх місцевих виборах). Проводилося воно у серпні цього року за фінансової підтримки ЄС та проекту «Голос місцевих ЗМІ».

На запитання, як змінилася ситуація у місті за останні 3 роки, більшість опитаних (майже 59%) говорить про позитивні зміни.

З них вважає, що ситуація дещо покращилася 51,5% та дуже покращилася – 7,3%. Погіршення зауважили сукупно 14,2% опитаних (з них 2,3% вважають, що ситуація дуже погіршилася, решта відповіли, що вона дещо погіршилася). При цьому 27% респондентів вважають, що ситуація не змінилася. 

Повні результати дослідження дивіться тут.

Щодо ситуації у районах, де проживають респонденти, відповіді не надто відрізняються від загальноміської статистики. Деякі позитивні зміни у власному відзначили майже 49% опитаних, ще 7,8% вважають, що ситуація дуже покращилася. Але майже 32% вважають, що ситуація за три роки не змінилася.

Детальніше про те, чи відчули львів’яни якісь зміни в якості життя та кому вони завдячують такими результатами, дивіться у нашій інфографіці:

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.