дивись.info

Перший французький гелікоптер Airbus Н-225 Super Puma уже в Нацгвардії (фото)

Перший французький гелікоптер Airbus Н-225 Super Puma уже в Нацгвардії (фото)

Сьогодні до аеропорту «Бориспіль» прилетіли два перші багатофункціональні французькі вертольоти Airbus Н-225 Super Puma в рамках Єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту МВС. Один отримала НГУ, інший – передано ДСНС України.

Про це інформує прес-служба Нацгвардії України.

Національна гвардія за умовами контракту отримає 12 таких машин. За словами фахівців, Н225 володіє найвищими в галузі характеристиками швидкості, дальності польоту, завантаження та надійності в категорії 11-тонних дводвигунових машин. Характеристики цього гелікоптера повністю відповідають завданням, що виконує Національна гвардія.

«Ми вийшли на новий рівень міжнародної взаємодопомоги для нашої країни та Нацгвардії. Наявність таких багатофункціональних сучасних вертольотів значно підвищить спроможності НГУ, дозволить більш оперативно й ефективно виконувати поставлені завдання за призначенням», – заявив командувач НГУ генерал-полковник Юрій Аллеров.

Основними завданнями літальних апаратів Airbus в Нацгвардії буде переміщення особового складу і техніки для проведення спеціальних операцій, але і багатопрофільне використання під час надзвичайних ситуацій.

У Франції уже пройшли підготовку 2 пілоти Нацгвардії. А також 6 гвардійських фахівців інженерно-технічного складу, які безпосередньо здійснюватимуть обслуговування нової авіатехніки. Надалі авіаційний персонал Національної гвардії проходитиме навчання за участі французьких фахівців в Україні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.