дивись.info

Кінологи та криміналісти Львівщини отримали нові автомобілі

Кінологи та криміналісти Львівщини отримали нові автомобілі

Нові авто отримали кінологічні підрозділи поліції в 15 областях та криміналістичні служби в 14 областях, серед яких і Львівщина.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та голова Нацполіції Сергій Князєв сьогодні, 26 грудня, передали 29 нових автомобілів кінологічним та криміналістичним службам в областях.

Про це повідомили у Кабміні.

«Маємо честь вручити нову техніку: 29 автомобілів для кінологів та криміналістів. Кожен з вас тепер буде мати можливість реалізувати свою професійну компетентність. Професійна компетентність та чесність – те, чого ми хочемо від кожного поліцейського», – сказав Арсен Аваков.

Очільник МВС констатував, що станом на кінець поточного року кінологічні, криміналістичні та вибухотехнічні підрозділи Нацполіції в областях укомплектовані повністю: «Фактично на кінець року Національна поліція сформувала ці три підрозділи (кінологи, криміналісти, вибухотехніки) по всій країні. Тепер ми можемо думати про додаткові, більш дорогі, але також необхідні речі вже з наступного року».

Голова Нацполіції Сергій Князєв наголосив на важливій ролі в превентивній роботі та під час розкриття злочинів кінологів та криміналістів.

«2018 рік ми закінчуємо тим, що в кожному головному управлінні на місцях є спеціально обладнаний автомобіль для вибухотехніків, спеціально обладнаний автомобіль для криміналістичної лабораторії, а в більшості областей – по два. Тому що маємо велике навантаження на цю службу. І маємо тепер в кожному кінологічному центрі автомобіль. Робота кінологів також дуже важлива. Шукати вибухівку, злочинця, затримувати правопорушника, рятувати, навіть витягувати із снігових заметів – це все офіцер з кінологічною собакою», – сказав Сергій Князєв.

«Ми придбали вам спецтехніку. Від вас – правильно експлуатувати та допомогти людям», – додав керівник Нацполіції.

Підрозділи кінологічних служб Нацполіції у Вінницькій, Житомирській, Івано-Франківській, Закарпатській, Київській, Кіровоградській, Львівській, Миколаївській, Рівненській, Сумській, Херсонській, Хмельницькій,Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській областях отримали 15 Renault Dokker.

Renault Duster були передані криміналістичним службам поліції у Волинській, Донецькій, Житомирській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Львівській, Рівненській, Тернопільській, Херсонській та Чернівецькій областях.

Також 4 Renault Master передані для криміналістичних служб у Луганській, Миколаївській та Черкаській областях та Головного слідчого управління Нацполіції.

Автомобілі для криміналістів будуть доукомплектовані  криміналістичними валізами, камерами, фотоапаратами, ноутбуками, принтерами, планшетами, ліхтарями зі світлофільтрами та освітлювачами. Вся техніка придбана за кошти держбюджету.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.